Hakkımızda

CTS Kurumsal Çözüm ve Bağımsız Denetim A.Ş. daha önce Kamunun idari ve denetim kademelerinde ve özel sektörde çalışmış, sonrasında Yeminli Mali Müşavirlik, SMMM ve Bağımsız Denetim Şirketlerinde görev yapmış olan, mesleki deneyime sahip  ortakların bir araya gelmesi ile kurulmuştur.

Şirketimiz denetim, vergi, değerleme, danışmanlık ve kurumsal çözüm hizmetlerini, köklü bir deneyimden aldığımız güç ile sürdürmektedir.

Birçok başarılı şirket birleşmesi, şirket değerlemesi ve halka arzın arkasında şirketimiz kurucu ortaklarının  çalışması ile deneyimi bulunmaktadır.

CTS Denetim, pratik çözüm önerileri ile mükemmel hizmeti sunmak ve öncelikli tercih edilen olabilmek gayreti içerisindedir. Mükemmel hizmeti sunabilmenin de, deneyim, pratiklik ve bilgi birikimi ile gerçekleşeceğine inanmaktadır.
Hedefimiz, şirketlere yalnızca hizmet verdiğimiz alanda değil, çözüm ortaklarımızın hizmet alanlarına giren konularıda kavrayan geniş bir bakış açısı ile yaklaşmak ve olası risk ve karlılıklarını dikkate alarak şirketlerin, stratejik karar alma süreçlerine katkıda bulunmaktır.

Bir cevap yazın